APMĀCĪBAS ORGANIZĀCIJĀM

Profesionālās tālākizglītības centrs “Pārvaldnieku izglītības iestāde” aicina uzņēmumus, iestādes un organizācijas izmantot mūsu piedāvātās īpašās apmācību iespējas Jūsu darbiniekiem. Tas nozīmē, ka apmācības notiek tikai viena uzņēmuma, iestādes vai organizācijas darbiniekiem, piedāvājot:

Darbinieku grupu apmācības piedāvājam organizēt klātienes vai tiešsaistes formā atbilstoši Jūsu vēlmēm. Uzņēmums, iestāde vai organizācija var definēt apmācību tēmas, kas ļaus precīzāk sagatavot apmācību saturu vai konsultācijas tieši Jūsu darbiniekiem svarīgos jautājumos.  

Šis gads ir nozīmīgs ar to, ka ir paredzamas būtiskas izmaiņas normatīvajos aktos attiecībā uz namu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu. Saeimā šobrīd iesniegti vairāki likumprojekti, kas būtiski ietekmēs arī namu pārvaldīšanas jomu.

! Aicinām sazināties ar mums, norādot apmācību tēmas, darbinieku skaitu, vēlamo apmācību formu un laiku, un mēs sazināsimies ar jums, sagatavojot cenu piedāvājumu.

Vienlaikus piedāvājam iepazīties ar mūsu izglītības iestādes 2024.gada semināru tēmām, jaunumiem u.c. informāciju mājas lapā www.forcelex.lv.

Profesionālās tālākizglītības centrs “Pārvaldnieku izglītības iestāde” piedāvā īpašus jaunumus jūnijā:

  1. Seminārs “Svarīgas atbildes par “mazākuma balsojumu”. Kādas vēl izmaiņas paredz jaunie Dzīvokļa īpašuma likuma grozījumi?
  2. Seminārs “Uzkrājuma fonds. Pārvaldnieka un kopības loma tā veidošanā un tiesības ar to rīkoties. Izdevumi mājas tehniskā stāvokļa novērtēšanai“.

“Pārvaldnieku izglītības iestāde” ir valsts akreditēta izglītības iestāde, kas, izmantojot ilgtermiņa profesionālo pieredzi nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jomā, piesaistot vadošos jomas ekspertus, nodrošina augsta līmeņa izglītības kvalitāti. Sniedzam atbalstu pārvaldīšanas jomas izaicinājumu risināšanā un veidojam mūsdienīgu mācību procesu, kas nodrošina kvalitatīvas zināšanas un prasmes izglītojamo ikdienas darbu veikšanai.

Aicinām sazināties, rakstot uz seminari@forcelex.lv vai zvanot +371 29199108.