VIAA mācības pieaugušajiem

Pārvaldnieku profesionālās izglītības centra piedāvājums Eiropas Sociālā fonda projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Projekta nr. 8.4.1.0/16/I/001.

* Pirms kursu uzsākšanas tiks novērtēts Jūsu priekšzināšanu līmenis.

No šī gada 31.maija līdz 30.jūnijam ir iespēja pieteikties "Mācībām pieaugušajiem" ESF fondu pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 6.kārtā, kurā strādājošie iedzīvotāji var izvēlēties mācības kādā no 12 digitālo kompetenču pilnveidēm.

Piesakies mācībām Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrā

maksā 51.20 EUR un saņem desmitkārtīgu jaudu!

Mēs piedāvājam:

 • aizraujošu mācību procesu;
 • jaunākās mācību metodes un tehnoloģiskos risinājumus;
 • pasniedzējus, kas iedvesmo;
 • profesionālu atbalstu;
 • uzlabot Jūsu darba efektivitāti!

Kur var pieteikties apmācībām?

Pieteikties mācībām varēsi tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv, izmantojot e-pakalpojumu.

Ja Tev nav iespēja pieteikties tiešsaistē, iepriekš piesakies vizītei klātienē, uzrādi personu apliecinošu dokumentu un noformē savu pieteikumu mācībām kādā no šiem veidiem:

 • Valsts izglītības attīstības aģentūrā, Rīgā, Z.A.Meierovica bulvārī 1-16, 5. stāvā, tālrunis vizītes pieteikšanai: 67854769;
 • kādā no 81 VIAA sadarbības pašvaldībām pie pieaugušo izglītības koordinatora, kuru kontaktinformācija vizītes pieteikšanai atrodama šeit

Kas var pieteikties mācībām?

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji, kuri uz pieteikuma dienu ir:

 • vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam - arī strādājoši pensionāri;
 • ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, tostarp pamatizglītību, vispārējo vidējo, profesionālo vai augstāko izglītību;
 • jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības.

Cik reizes var mācīties?

Projekta laikā viens nodarbinātais var mācīties divas reizes, neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, tāpēc iesakām izdarīt pārdomātu izvēli!

Ja nevari izlemt kurā programmā mācīties, vari pieteikties uz 3 programmām vienas kārtas ietvaros, un izlemt uzsākot mācības. Vienlaicīgi mācīties var tikai vienā izglītības programmā!

Mācību organizācija:

Mācību grupu komplektēšana notiks jūnijā un mācības tiem, kas pieteiksies 6. mācību kārtā, plānots uzsākt augusta beigās/ septembrī. Pēc tam, kad būs nokomplektēta grupa, jāgaida ziņa no izglītības iestādes, jāslēdz mācību līgums un jāveic 10% līdzmaksājums izglītības programmas apguvei:

 • to var veikt arī strādājošā darba devējs vai kāda cita fiziska vai juridiska persona;
 • maksājumu nevar atgūt, ja mācības netiek pabeigtas;
 • personas ar trūcīgā vai maznodrošinātā statusu ir atbrīvotas no līdzmaksājuma un var mācīties bez maksas.

Šajā kārtā mācības notiek tikai attālināti! Mācības plānotas darba dienu vakaros un brīvdienās. Aicinām sazināties ar mums, lai uzzinātu plānotos mācību norises laikus izvēlētajā izglītības programmā.

Mācību ilgums profesionālās pilnveides programmās ir aptuveni 3 mēneši, atkarībā no izvēlētās programmas apjoma stundās.

Pieteikšanās pa soļiem:

 • Spied PIESAKIES ŠEIT un ienāc www.macibaspieaugusajiem.lv. Viss mācību klāsts ir tikai šajā vietnē.
 • Izpēti uzņemšanas nosacījumus un iespējas. Iepazīsties ar uzņemšanas nosacījumiem, mācību un atbalsta iespējām.
 • Spied “Pieteikties mācībām” un izpēti izglītības programmas. Visas mācību programmas ir publicētas un pieteikšanās notiek tiešsaistē, izvēloties pogu "Pieteikties mācībām" lapas augšējā labajā stūrī.
 • Izvēlies mācības un spied “Pieteikties”. Atlasi mācības pēc nozares, programmas veida, norises vietas vai meklē pēc atslēgvārda. Iepazīsties ar izvēlēto programmu, nepieciešamajām priekšzināšanām, nodarbību tēmām, un nepieciešamajiem digitālajiem rīkiem un programmatūru attālināto mācību kārtā. Plānotos mācību norises laikus un pedagogus vari noskaidrot, sazinoties ar norādītajām izglītības iestādes kontaktpersonām.
 • Autentificējies ar latvija.lv. Izmantojot latvija.lv autentifikācijas logu, pieslēdzies ar saviem ibankas, eID vai eParaksta datiem, sekojot instrukcijām uz ekrāna.
 • Aizpildi un apstiprini pieteikumu. Aizpildi mācību pieteikumu, atzīmējot atbilstošās izvēlnes. Kad pieteikums aizpildīts, spied pogu “Iesniegt”, - parādīsies paziņojums par pieteikuma saņemšanu. Savu pieteikumu vari arī anulēt līdz pieteikuma iesniegšanas termiņam, kas noteikts katrā kārtā.
 • Pievieno kontaktinformāciju ziņu saņemšanai. Lai pēc pieteikšanās noslēgšanās šajā kārtā personīgi saņemtu ziņu, ka pieteikums dalībai projektā ir apstiprināts, pievieno savu e-pastu, atsaucoties uz paziņojumu mājaslapā.
 • Gaidi mācību apstiprinājumu. Pieteikuma apstiprinājumu dalībai projektā saņemsi no VIAA savā e-pastā, kā arī vari to noskaidrot, pieslēdzoties mājaslapai un ielūkojoties sava profila ziņojumos. Pēc tam gaidi ziņu no izglītības iestādes par vietu grupā, piedāvāto mācību uzsākšanas laiku un grafiku.

Jautā — mēs palīdzēsim!

Jautā čatā, raksti uz projekti@forcelex.lv vai zvani pa tel. nr. +371 26537334.

Vairāk par Pārvaldnieku profesionālā izglītības centra dalību projektā uzzini šeit!

Piesakies ESF līdzfinansētām apmācībām Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrā!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem vari noskaidrot šajā sadaļā!

SEKO MUMS!

eStudijas