Biežāk uzdotie jautājumi

Mācību programmas Semināri Mācību braucieni Par izglītības centru Nozares jaunumi
1Kad būs zināmi mācību laiki?
Tad, kad noslēgsies pieteikšanās 6.kārtai VIAA pārbaudīs Jūsu atbilstībuprojekta mērķauditorijai, un informēs Jūs par rezultātu, nosūtot ziņu uz Jūsu norādīto e-pastu. Kad būs beigusies pieteikšanās VIAA lapā, mēs saņemsim sarakstu ar pieteikumiem, plānosim nodarbību sarakstu un saskaņosim ar VIAA. Iespēju robežās vienosimies ar Jums par ērtākajiem nodarbību laikiem Mācības tiek plānotas darba dienu vakaros no 18.00-21.00 un sestdienās no 10.00- 16.30.
2Kā es varu zināt, vai ir vērts pieteikties un nokomplektēsies grupa?
Piesakoties mācībām, VIAA iekļauj jūs interesentu sarakstā, ko nosūta izglītības iestādei. Pieteikšanās negarantē vietu grupā un neuzliek par pienākumu maksāt mācību maksu. Ja Jūs māc šaubas, varat pieteikties vairākās vietās.
3Vai būs mācības online?
Visās progammās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).
4Esmu pabeidzis mācības kādā no iepriekšējām VIAA Mācības pieaugušajiem kārtām,. Vai varu pieteikties 6.kārtā?
Jā, no projekta laikā var mācīties divas reizes neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, taču vienlaicīgi iespējams mācīties tikai vienā izglītības programmā.
5Kā pārliecināties, ka esmu piereģistrējies kursiem?
Par savu pieteikumu variet pārliecināties, pieslēdzoties E vidē evide.macibaspieaugusajiem.lv Atveriet un apskatieties sadaļu "Mani pieteikumi"- tur varēsiet redzēt, vai tiešām esat reģistrēti kursiem. E-pastu ar pieteikuma apstiprinājumu saņemsiet nedaudz vēlāk, iesakām pārbaudīt arī SPAM mapi jūsu e pastā.
6Kad sāksies mācības?
Mācību sākums paredzēts 2021.gada augustā-septembrī. Kad saņemsim interesentu sarakstu, komplektēsim mācību grupas un ziņosim Jums par nodarbību grafiku.
7Kā zināt uz kuru līmeni man pieteikties?
Mēs veiksim Jūsu zināšanu līmeņa novērtēšanu un iekļausim Jūs piemērotākajā grupā.
8Kurās dienās un kādos laikos notiks mācības?
Mācības plānotas vienā līdz divos darba dienu vakaros nedēļā no 18:00-21:00, vai sestdienās no 10:00-16.30. Konkrētus laikus zināsim tad, kad būsim saņēmuši interesentu pieteikumus no VIAA.
9Vai varu pieteikties mācībām, ja man nav vajadzīgās datora programmas?
Ja Jums nav mācībām nepieciešamā programmu nodrošinājuma mēs Jums tās piešķirsim uz mācību laiku.
eStudijas