Dezinfektora apmācība

Kurss būs noderīgs uzņēmumu darbiniekiem, kuri veic profilaktiskās dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumus objektā vai teritorijā, atbilstoši MK. noteikumiem nr.618 “ Dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas noteikumi”, kuri nosaka: dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pasākumu veikšanas un finansēšanas kārtību infekcijas slimības perēklī; prasības attiecībā uz profilaktiskās dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumu sniegšanu objektā vai teritorijā, kā arī prasības attiecībā uz to darbinieku kvalifikāciju, kuri sniedz minētos pakalpojumus.

Kursa tēmas:

 • Ievads dezinfekcijas, dezinsekcijas, deratizācijas darba organizācijā
 • Infekcijas slimību epidemioloģija
 • Dezinfekcija
 • Dezinsekcija
 • Deratizācija
 • Darba organizācija. Normatīvo aktu prasības. Darba higiēna. 
 • Darba drošības prasības

 

Mācības vada

Mācības vada pasniedzēji, ar padziļinātām teorētiskām zināšanām un praktisku pieredzi, kuri dalīsies zināšanās par niansēm.

 

Izglītību apliecinošs dokuments

Pēc programmas apguves tiek piešķirta apliecība par dezinfektora mācību programmas apgūšanu kursos.

Papildinformācija par programmu

Raksti parvaldnieks@forcelex.lv vai zvani 26537334 un saņem papildus informāciju par šo programmu!

*Mācību laikā nodrošinām ar mācību procesam nepieciešamajām programmām.

 

 Mācību apguve paredzēta 2 reizes nedēļā, 5 dienas.

Kursa mērķis

Kurss veidots tā, lai ikviens interesents varētu apgūt nepieciešamās zināšanas iespējami ērtākā veidā - mācoties tiešsaistē no jebkuras sev ērtas vietas unizmantojot mūsu e-studiju platformu, kurā vienuviet pieejami mācību materiāli, tiešsaistes nodarbības un praktiskie uzdevumi. 

Rezultāts

Kursā iegūsiet dezinfektora profesionālai darbībai nepieciešamās zināšanas un prasmes: zināšanas par metodēm un drošības prasībām strādājot ar biocīdiem, deratizācijas, dezinsekcijas un dezinfekcijas līdzekļiem, prasmi komunicēt ar klientiem un informēt par piesardzības pasākumiem dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas veikšanas laikā. Apgūstot šo kursu spēsiet novērtēt dezinfektora veiktos pasākumus un darba rezultātus, kā arī noteikt nepieciešamo iekārtu, ierīču, palīgierīču un iztrumentu u.c. izmantošanu atbilsoši veicamajam darbam.

Programmas apjoms: 25 stundas
Tuvākie kursi: 2024.gada 23.aprīlī
Dalības maksa: 350 EUR
Kursu formāts: attālināti

 • Viktors N.
  Esmu kļuvis par Pārvaldnieku izglītības iestādes fanu! Ļoti vērtīgi ir arī mūsu kursa biedru savstarpējie kontakti un atbalsts pēc kursa pabeigšanas.
  Viktors N.
 • Dzintra B.
  Izglītības iestāde ar īpašu attieksmi. Mēs jutāmies apčubināti un iedrošināti.
  Dzintra B.
 • Jevgēnija M.
  Paldies komandai par atbalstu visā mācību laikā. Par izpratni un palīdzību, it īpaši kad tā visvairāk bija vajadzīga
  Jevgēnija M.
 • Māris A.
  Tikai pozitīva pieredze, šeit esmu mācījies vairākās apmācību programmās (man visādi gājis ir citās mācību iestādēs), šo nemainīšu ne pret vienu.
  Māris A.
 • Kristīne J.
  Prakses vietas piedāvājums no izglītības iestādes bija super, saņēmu tiešām noderīgu praktisko pieredzi un labu mentoru!
  Kristīne J.
 • Iveta G.
  Šodien svinam mūsu mazo izlaidumu - esam kļuvuši kvalificēti Namu pārziņi. Jau šobrīd varu teikt, ka mums ļoti pietrūks otrdienu un ceturtdienu vakaru nodarbības, intresantās diskusijas un mūsu profesionālie pasniedzēji
  Iveta G.

 

 

Vēlies pieteikties?
  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo)

  Piekrītu personas datu apstrādei.