Latvijas namu Pārvaldīšanas klubs


Namu apsaimniekotāju un pārvaldnieku aroda pienākumus un atbildību likumdevējs ir noteicis visai plašā apjomā un atbildības loks ar katru gadu kļūst arvien plašāks, ņemot vērā pastāvīgi mainīgās normas, prasības un pareizu likuma normu piemērošanu, kas gulstas uz katra pārvaldnieka pleciem.

Palīdzību jauno likuma grozījumu piemērošanā un zināšanu apguvē, Pārvaldnieku izglītības iestāde (kopā ar SIA "Force Lex") dod iespēju namu apsaimniekotājiem, pārvaldniekiem, dzīvokļu īpašnieku biedrībām un kooperatīvajām sabiedrībām vai dzīvokļu īpašniekiem, kam rūp kā tiek apsaimniekota viņu māja (s), pieteikties Latvijas namu Pārvaldīšanas klubā (LPK)

Latvijas namu pārvaldīšanas kluba 2023.gada maksā iekļauts:

Metodiskie materiāli “Pārvaldnieka dokumentu zelta fonds, 2023. gads”

Metodisko materiālu mērķis ir nodrošināt, lai pārvaldīšanas darbības būtu sakārtotas pēc vislabākajiem paraugiem un saskaņā ar likumdošanas prasībām. Metodisko materiālu vērtība – EUR 130, bet LPK dalībniekiem – PAR BRĪVU.

Regulāras diskusijas un viedokļu apmaiņa

Vienu reizi mēnesī tiešsaistē notiks kluba dalībnieku sapulces ar iespēju diskutēt par aktualitātēm nozarē pieaicinātu nozares ekspertu lokā. Ieguvums – nenovērtējams!

Eksperta Dāces Vārnas atbildes uz dažādiem jautājumiem

Kartam LPK dalībniekam ir iespēja nosūtīt savu jautājumu saistībā ar pārvaldīšanas jomu (ieguvums – nenovērtējams) un saņemt profesionālu atbildi. Lūdzu ņemiet vērā, ka sarežģītākos gadījumos, kad nepieciešama papildus iedziļināšanās konkrētā situācijā, likumdošanas normu papildus analīze, tā var tikt attiecināta kā juridiska konsultācija, kas tiek apmaksāta – EUR 50/h.

Gada dalības maksa Latvijas namu Pārvaldīšanas klubā

40 EUR/mēnesī

Pieteikuma anketa:

    Izvēlēties, lūdzu, saziņas valodu:

    Piekrītu personas datu apstrādei

    Jebkuru jautājumu gadījumā zvanīt: +37129199108 vai rakstīt uz e-pastu: info@forcelex.lv