Iepazīsti mūs


Mūsu darbības pamatā — personiska pieeja klientam un rūpīga esošās situācijas izpēte

Organizējam seminārus un apmācības:

 • namu apsaimniekotājiem
 • namu pārvaldniekiem
 • grāmatvežiem
 • juristiem
 • citiem interesentiem ar ESF atbalstu
 • Seminārus vada praktizējoši speciālisti juridiskajā jomā. Semināru piedāvājums tiek veidots balstoties uz jaunākajām aktualitātēm likumdošanā, normatīvajos aktos kā arī klientu ieteikumiem.

  Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs (PPIC) katrs var atrast savam profesionālajam līmenim nepieciešamo mācību programmu — apgūt namu pārvaldnieka profesiju no pamatiem, papildināt zināšanas profesionālās pilnveides programmās, uzzināt aktuālākos nozares jaunumus musu organizētajos semināros, vai arī gūt atbildes uz ļoti specifiskiem jautājumiem un diskutēt ar citiem apsaimniekošanas nozares pārstāvjiem mūsu ikmēneša apaļā galda sarunās.

  Jums nav jābūt pārvaldniekam, lai mācītos pie mums! PPIC ir atvērts jebkura vecuma un iepriekšējās izglītības cilvēkiem, tai skaitā arī dzīvokļu īpašniekiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas namu apsaimniekošanā un pārvaldīšanā un iegūt papildus prasmes, kļūstot pieprasītiem darba tirgū.

  Sniedzam nepieciešamo atbalstu namu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas nozarē strādājošiem

  Sagatavojam prasmīgus, kvalificētus namu pārziņus

  Piedāvājam pilnveidot profesionālās zināšanas un prasmes pārvaldīšanas nozarē strādājošiem

  Papildus izglītības programmām, organizējam seminārus par aktuāliem jautājumiem uzņēmējdarbībā, izmaiņām likumdošanā un citiem pārvaldniekiem būtiskiem jautājumiem


  SEKO MUMS!

  eStudijas