Iepazīsti mūs


Mūsu darbības pamatā — personiska pieeja klientam un rūpīga esošās situācijas izpēte

Akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde "Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs" (PPIC). No 2023.gada 6.februāra maina nosaukumu uz profesionālās tālākizglītības centru "Pārvaldnieku izglītības iestāde" (PII)

Mēs organizējam seminārus un apmācības:

 • namu apsaimniekotājiem
 • namu pārvaldniekiem
 • grāmatvežiem
 • juristiem
 • citiem interesentiem ar ESF atbalstu
 • PII katrs var atrast savam profesionālajam līmenim nepieciešamo mācību programmu — apgūt namu pārvaldnieka profesiju no pamatiem, papildināt zināšanas profesionālās pilnveides programmās, uzzināt aktuālākos nozares jaunumus musu organizētajos semināros, vai arī gūt atbildes uz ļoti specifiskiem jautājumiem un diskutēt ar citiem apsaimniekošanas nozares pārstāvjiem mūsu ikmēneša apaļā galda sarunās.

  Apmācības vada praktizējoši nozares eksperti, programmas tiek veidotas balstoties uz jaunākajām aktualitātēm likumdošanā un normatīvajos aktos.

  Jums nav jābūt pārvaldniekam, lai mācītos pie mums! PII ir atvērts jebkura vecuma un iepriekšējās izglītības cilvēkiem, tai skaitā arī dzīvokļu īpašniekiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas namu apsaimniekošanā un pārvaldīšanā un iegūt papildus prasmes, kļūstot pieprasītiem darba tirgū.

  Sniedzam nepieciešamo atbalstu namu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas nozarē strādājošiem

  Sagatavojam prasmīgus, kvalificētus namu pārziņus

  Piedāvājam pilnveidot profesionālās zināšanas un prasmes pārvaldīšanas nozarē strādājošiem

  Papildus izglītības programmām, organizējam seminārus par aktuāliem jautājumiem uzņēmējdarbībā, izmaiņām likumdošanā un citiem pārvaldniekiem būtiskiem jautājumiem


  SEKO MUMS!