Par izglītības iestādi

Par mums Par izglītības iestādi Misija & Vīzija Dokumenti Sadarbība Komanda

Katra nama vērtību nosaka rūpes par to, tāpēc ikvienai ēkai ir nepieciešams labs saimnieks – pārvaldnieks. Iestādes radošā komanda ar aizrautību strādā, lai namu pārvaldīšanas nozare kļūtu labāka, ar jaunu pieeju kvalitatīvām apmācībām.

Mums ir svarīgi, lai mūsu izglītojamie saņemtu vislabāko izglītību, visnoderīgākās prasmes un pieredzi. Tā, lai ikviens, kas šeit mācās, raudzītos uz savu profesiju ar mūsdienīgu pieeju un katrai ēkai būtu vislabākais saimnieks.

Mūsu izglītojamo vēlmes un vajadzības ir mūsu iestādes prioritāte. Pasaule ir ātra un mainīga un izglītības iestāde iet laikam līdzi piedāvājot arvien labākus risinājumus mācībām. Mūsu modernā e-studiju platformā tiek ievietoti mācību materiāli un visi nodarbību videoieraksti, tā ļaujot sekot līdzi mācību gaitai jebkurā laikā un vietā.

Jauna, mūsdienīga un progresīva pieeja mācībām! Rekomendācijas indekss (NPS) 79.
81% absolventu atgriežas pie mums atkārtoti.

Kvalifikācijas programma “Namu pārzinis”, (akreditēta līdz 2029.gadam) gada laikā ir ieguvusi absolventu atzinību un uzslavas kā lieliski organizēta un kvalitatīva apmācību programma.

Vienīgā izglītības iestāde, kas Latvijā piedāvā apgūt projekta vadīšanas prasmes daudzdzīvokļu mājas atjaunošanā/renovācijā (“Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes projektu vadība”).

SEKO MUMS!