fbpx

Apsaimniekošanas darbu tāmes, darbu plāna un ieņēmumu izdevumu pārskata sagatavošana (2017.g.11.jūlija MK noteikumi Nr.408). Juridiskie un praktiskie risinājumi

Seminārā tiks sniegta informācija par tāmes, darba plāna un ieņēmumu izdevumu pārskata praktiskas sagatavošanas jautājumiem, juridiskiem un praktiskiem risinājumiem, piedāvājot piemērus un analizējot iekļaujamās pozīcijas.
Semināra programma:
1. Tāmes, darba plāna un ieņēmumu izdevumu pārskata sagatavošanas juridiskie un praktiskie jautājumi. Pārskatos iekļauto pozīciju apskats un analīze (piemēri un risinājumi). Tāmē/darba plānā iekļaujamo pozīciju praktiskie aspekti.
2. Valsts kontroles revīzijas atzinumu kopsavilkums un ieteikumi.
3. Grāmatvedības politikā iekļaujamās pārvaldīšanas izmaksu veidošanas metodes.
4. Jēdziens “ faktiskie mājas uzdevumi”.
5. Pārvaldīšanas maksas aprēķināšanas mehānisms (formula).Tiešās un netiešās izmaksas.
6. Uzkrājumi.
7. Kādus izdevumus turpmāk pārvaldnieks tāmē varēs neietvert.
8. Mājas uzturēšanas darbu plāna un aprēķināto maksājumu par pārvaldīšanu apstiprināšanas vai noraidīšanas jaunā kārtība.
9. Pārvaldīšanas izdevumu izsekojamība, nodalot obligāti veicamajām pārvaldīšanas darbībām nepieciešamos maksājumus, kā arī atlīdzību par pārvaldīšanu no maksājuma par turpmākajos periodos obligāto pārvaldīšanas darbību ietvaros veicamajiem dzīvojamās mājas remonta, atjaunošanas vai pārbūves darbiem.

Semināra cena 69 EUR, piesakoties līdz 2020.gada 11.augustam. Piesakoties pēc 11.augusta semināra cena 79 EUR.

Pieteikšanās zemāk pieteikuma formā.

Cenā iekļauta kafija/tēja, pusdienas, bezmaksas autostāvvieta, izdales materiāli un apliecība. Seminārs tiek nodrošināts atbilstoši aprīkotās (2 m distanci nodrošinošās), labi vēdinātās, dezinficētās telpās, dalībniekiem pieejami dezinfekcijas līdzekļi.

Vietu skaits ierobežots!

Pēc reģistrēšanās semināram tiks izrakstīts rēķins. Lai saglabātu agrās pieteikšanās cenu, veiciet apmaksu rēķinā norādītajā laikā.

Atsaucot savu dalību seminārā: *5 darba dienas pirms semināra dalības maksa tiek atgriezta vai ir iespēja apmeklēt citu semināru.

*mazāk kā 5 dienas pirms semināra, dalības maksa netiek atgriezta. Saskaņojot ar semināra organizatoru, semināru var apmeklēt cita persona.


  Piesakies!

  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  11.09.2020
  Expired!

  Norises laiks

  10:00 - 13:20

  Maksa

  69,00 €

  Formāti

  Klātienē

  Norises vieta

  Biznesa augstskola «Turība»
  C korpuss, Graudu iela 68, Rīga

  Lektors

  • Mg. iur. Dace Vārna

   Eksperts namu apsaimniekošanas jautājumos ar 20 gadu pieredzi, Biznesa augstskolas «Turība» un PII lektore. Asociācijas “Mājoklis” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja.


   Piesakies!

   Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.