E-seminārs: Apsaimniekošanas ieņēmumu izdevumu pārskata un atskaišu sagatavošana (2017.g.11.jūlija MK noteikumi Nr.408). Juridiskie un praktiskie risinājumi

E-seminārā tiks sniegta informācija par  ieņēmumu izdevumu pārskata un atskaišu praktiskas sagatavošanas jautājumiem, juridiskiem un praktiskiem risinājumiem, piedāvājot piemērus un analizējot iekļaujamās pozīcijas.
E-semināra programma:
1.  Ieņēmumu izdevumu pārskata un atskaišu sagatavošanas juridiskie un praktiskie jautājumi. Pārskatos iekļauto pozīciju apskats un analīze (piemēri un risinājumi). Tāmē/darba plānā iekļaujamo pozīciju praktiskie aspekti.
2. Valsts kontroles revīzijas atzinumu kopsavilkums un ieteikumi.
3. Grāmatvedības politikā iekļaujamās pārvaldīšanas izmaksu veidošanas metodes.
4. Jēdziens “ faktiskie mājas uzdevumi”.
5. Pārvaldīšanas maksas aprēķināšanas mehānisms (formula).Tiešās un netiešās izmaksas.
6. Uzkrājumi.
7. Kādus izdevumus turpmāk pārvaldnieks tāmē varēs neietvert.
8. Mājas uzturēšanas darbu plāna un aprēķināto maksājumu par pārvaldīšanu apstiprināšanas vai noraidīšanas jaunā kārtība.
9. Pārvaldīšanas izdevumu izsekojamība, nodalot obligāti veicamajām pārvaldīšanas darbībām nepieciešamos maksājumus, kā arī atlīdzību par pārvaldīšanu no maksājuma par turpmākajos periodos obligāto pārvaldīšanas darbību ietvaros veicamajiem dzīvojamās mājas remonta, atjaunošanas vai pārbūves darbiem.

Semināra cena 69 EUR, piesakoties līdz 2021.gada 19.janvārim. Piesakoties pēc 19.janvāra semināra cena 79 EUR.

Pieteikšanās zemāk pieteikuma formā.

Cenā iekļauti izdales materiāli un apliecība. Semināra dienā tiks e-pastā nosūtīta saite, lai pieslēgtos semināram Webex.

Vietu skaits ierobežots!

Pēc reģistrēšanās semināram tiks izrakstīts rēķins. Lai saglabātu agrās pieteikšanās cenu, veiciet apmaksu rēķinā norādītajā laikā.

Atsaucot savu dalību seminārā: *5 darba dienas pirms semināra dalības maksa tiek atgriezta vai ir iespēja apmeklēt citu semināru.

*mazāk kā 5 dienas pirms semināra, dalības maksa netiek atgriezta. Saskaņojot ar semināra organizatoru, semināru var apmeklēt cita persona.


Piesakies!

Piekrītu personas datu apstrādei.

Datums

19.02.2021

Norises laiks

10:00 - 13:00

Maksa

69,00 €

Formāti

Attālināti

Norises vieta

Biznesa augstskola «Turība»
C korpuss, Graudu iela 68, Rīga

Lektors

  • Mg. iur. Dace Vārna

    Juriste ar daudzu gadu praktisko pieredzi parādu piedziņas un namu apsaimniekošanas jautājumos, Biznesa augstskolas «Turība» lektore.


Piesakies!

Piekrītu personas datu apstrādei.

Comments are closed.