fbpx

BEZMAKSAS e-seminārs par jaunām prasībām daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanai 2023.gadā. Lektore: Mg. iur. Dace Vārna

Saskaņā ar 2022.gada 3.maija grozījumiem Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā, lai pārvaldītu māju virs 1500 kv.m. arī pēc 2023.gada 28.februāra, pārvaldniekam obligāti ir jābūt reģistrētam Pārvaldnieku reģistrā. 

VAI ESI JAU REĢISTRĒJIES PĀRVALDNIEKU REĢISTRĀ?
Jau šobrīd, saskaņā ar grozījumiem likumā, namu pārvaldīšanas procesi tiek pārnesti uz Būvniecības informācijas (BIS) sistēmu, bet, lai iegūtu tiesības BIS administrēt savas mājas lietu kā pārvaldnieks, ir jābūt reģistrētam pārvaldnieku reģistrā

Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma 13. pants nosaka dzīvojamās mājas pārvaldītāja profesionālo kvalifikāciju. Ja daudzdzīvokļu mājas kopējā platība pārsniedz 1500 kvadrātmetrus, nepieciešams dzīvojamās mājas pārvaldīšanai nepieciešamā profesionālā izglītība un vismaz trešo profesionālās kvalifikācijas līmeni apliecinošs dokuments:

 • – īpašniekam, kurš pats pārvalda sev piederošu dzīvojamo māju;
 • – īpašniekam, kuru pilnvarojuši veikt pārvaldīšanas darbības citi dzīvojamās mājas īpašnieki uz Civillikumā noteiktajā kārtībā savstarpēji noslēgta līguma pamata;
 • – īpašnieku veidotas dzīvojamās mājas pārvaldīšanas sabiedrības vai biedrības darbiniekam, kā arī pārvaldīšanas sabiedrības vai biedrības biedram, kurš veic attiecīgo pārvaldīšanas darbību un pats ir dzīvojamās mājas īpašnieks.

 

Norises laiks: 2022.gada 12.septembrī plkst. 18:00-19:00 MS Teams platformā.
Lektore: Juriste, eksperte ēku apsaimniekošanas jautājumos Dace Vārna dzīvokļu īpašniekiem un pārvaldniekiem palīdzēs labāk izprast ar mājokļu pārvaldīšanu saistītos jautājumus.
Dalības maksa: BEZMAKSAS

VISI, KURI PIEDALĪSIES SEMINĀRĀ, SAŅEMS 20% ATLAIDI KVALIFIKĀCIJAS PROGRAMMAI “NAMU PĀRZINIS”, kura startē 22.septembrī.

Pieteikšanās aizpildot zemāk redzamo pieteikuma formu.
Pēc pieteikšanās saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par dalību seminārā!

Vietu skaits ierobežots!


  Piesakies!

  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo)

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  12.09.2022
  Expired!

  Norises laiks

  18:00 - 19:00

  Formāti

  Attālināti

  Lektors

  • Mg. iur. Dace Vārna

   Eksperts namu apsaimniekošanas jautājumos ar 20 gadu pieredzi, Biznesa augstskolas «Turība» un PII lektore. Asociācijas “Mājoklis” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja.


   Piesakies!

   Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo)

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.

   eStudijas