fbpx

INFORMATĪVS SEMINĀRS! Kā maksāt 10% un saņemt 100% jaudu?!

Pārvaldnieku profesionālās izglītības centra programmu piedāvājums VIAA Mācības pieaugušajiem 7.kārtā. Ja darbojies nekustamā īpašuma pārvaldīšanas nozarē un vēlies papildināt savas zināšanas, noklausies mūsu semināru un uzzini vairāk par mūsu piedāvātajām mācību programmām!

Uzzini, kas Lācītim vēderā!!! Vēl tikai līdz 24.februārim ir iespēja pieteikties mācībām ar 90% ES fondu lidzfinansējumu!!!

Seminārā mūsu lektore, ar ilggadēju pieredzi nekustamā īpašuma apsaimniekošanā iepazīstinās ar Pārvaldnieku profesionālās izglītības centra sagatavotajām programmām un sniegs ieskatu kādas vērtīgas zināšanas iegūsiet mācoties kādā no mūsu piedāvātajām programmām:

◉ NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA (MĀJOKĻI) APSAIMNIEKOŠANA

Spēsiet prasmīgi vadīt un organizēt ikdienas daudzdzīvokļu mājas apsaimniekošanu, ātri un efektīvi risināt dažādas problēmas. Praktizējošiem pārvaldniekiem, namu pārziņiem, dzīvokļu īpašnieku biedrībām, māju vecākajiem un ikvienam interesantam. Uzsvars uz praktisko apmācību!

◉ DAUDZDZĪVOKĻU MĀJU ENERGOEFEKTIVITĀTES (DME) PAAUGSTINĀŠANAS PROJEKTU VADĪBA

Zināsiet kā realizēt iecerēto mājas renovācijas projektu, uzlabot savas dzīvojamās mājas stāvokli, samazināt izmaksas, organizēt energoefektivitātes (DME) paaugstināšanas pasākumus. Īpaši noderīgs dzīvokļu īpašnieku biedrībām un dzīvokļu īpašniekiem, kuri vēlas uzlabot un attīstīt māju, dzīvot sakārtotā un energoefektīvā īpašumā.

◉ DIGITĀLĀS PRASMES NAMU PĀRZIŅIEM

Ja vēlaties prasmīgi izmantot informācijas un komunikāciju tehnoloģijas vadot un organizējot ikdienas daudzdzīvokļu mājas apsaimniekošanu, izmantot darbam nepieciešamās datorprogrammas, tiešsaistes rīkus un mākoņvidi, attālinātās sapulces, tad šis kurss ir domāts Jums!

◉ DIGITĀLAIS MĀRKETINGS

Iemācīsieties paņēmienus un knifus, kā uzrunāt potenciālos klientus un veidot veiksmīgi savu tēlu sociālajos tīklos, un attīstīt savu biznesu! Šis kurs būs noderīgs ikvienam, jo digitālais mārketings ir kļuvis par nepieciešamību ikvienam, kurš ikdienā lieto sociālos tīklus!

◉ BIZNESA PROJEKTU VADĪBA

Vērtīgas zināšanas un pieredze tiem, kuri vēlas uzsākt biznesu un meklē veidus, kā piesaistīt finansējumu biznesa projektam. Apgūsiet arī visu, kas nepieciešams veiksmīgas projekta finanšu vadības un lietvedības organizēšanai.

Vairāk par izglītības programmām lasi šeit.

Tikai līdz 24.februarim ir iespējams pieteikties mācībām ar 90% ES fondu līdzfinansējumu.

Maksā 10% un saņem 100% jaudu!

Seminārs notiks: 2022. gada 10.februāris no plkst.12:00-13:00
Norises vieta:
MS Team Platforma
Dalība: BEZMAKSAS

Seminārā piedalās:

◉ Mg.iur. Dace Vārna – lektore programmā Namu pārzinis, semināru lektore ar praktisko pieredzi pārvaldīšanā un juridiskos jautājumos par nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un pārvaldīšanu;

◉ Bc.sc.ing. Matīss Kempe, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Arhitektūras un pilsētvides dizaina pārvaldes Arhitektu nodaļas vadītāja vietnieks.


  Piesakies!

  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  10.02.2022
  Expired!

  Norises laiks

  12:00 - 13:00

  Formāti

  Attālināti

  Lektori

  • Matīss Kempe

   Mg.sc.ing. siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju inženieris, “Altum” energoefektivitātes eksperts

  • Mg. iur. Dace Vārna

   Eksperts namu apsaimniekošanas jautājumos ar 20 gadu pieredzi, Biznesa augstskolas «Turība» un PII lektore. Asociācijas “Mājoklis” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja.


   Piesakies!

   Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.