fbpx

Jaunums! Energopārvaldības būtība. Lektors: Mg.sc.ing. / Bc.sc.ing. Mārtiņš Tīdens

Daļa no semināra cikla: 11 tikšanās – 2024. gada JANVĀRĪ – ar 8 Latvijas ekspertiem un profesionāļiem: “Vissvarīgākie jautājumi un efektīvākie risinājumi dzīvojamās mājas atjaunošanai un energoefektivitātei”. Vairāk par ciklu šeit.

2024.gada 17.janvārī no plkst.14.00 – 15.20

Unikāla iespēja uzzināt profesionāļa viedokli par to, kā nodrošināt optimālu telpu mikroklimatu, optimizējot enerģijas patēriņu ēkā līdz noteiktam līmenim, atkarībā no ēkas tehniskā stāvokļa. Saņemsiet atbildes uz jautājumu – kā veikt saprātīgas investīcijas energoefektivitātes uzlabošanā? Gūsiet pilnīgāku izpratni par energopārvaldības sistēmas ieviešanas pamatojumu un šīs sistēmas darbības sfēru. Energopārvaldības sistēma: 

 1. Iekštelpu mikroklimats.  
 2. Ēku energopārvaldība. 

 

Lektors: Mg.sc.ing. / Bc.sc.ing. Mārtiņš Tīdens – Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācijas izpilddirektora vietnieks īpašumu jautājumos. Iegūts “Certificate Passive house tradesperson”.
Dalības cena:
EUR 39
Norises vieta:
Tiešsaistē

Pēc pieteikšanās un rēķina apmaksas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija par pieeju semināram. Atsaucot savu dalību e-seminārā, dalības maksa netiek atmaksāta, taču, saskaņojot ar semināra organizatoru, semināru var noklausīties ierakstā vai pieteikties citam e-semināram. Jebkuru jautājumu gadījumā zvanīt: +371 29 199 108 vai rakstīt uz e-pastu: seminari@forcelex.lv


  Piesakies!

  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  17.01.2024
  Expired!

  Norises laiks

  14:00 - 15:20

  Maksa

  39,00 €

  Formāti

  Attālināti


   Piesakies!

   Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.