fbpx

JAUNUMS! Kvalifikācijas celšanas kursi mājokļu pārvaldniekiem, 2 dienas: 27.10. un 29.10.

Kvalifikācijas celšanas kursi mājokļu pārvaldniekiem (ikvienam pārvaldīšanas un namu apsaimniekošanas nozares speciālistam, biedrību valdēm, mājas padomēm, kopību pilnvarniekiem, dzīvokļu īpašniekiem, namu pārziņiem)

Labas pārvaldīšanas prasmes ir katra pārvaldīšanas nozares speciālista nepieciešamība. Tas nozīmē regulāru zināšanu papildināšanu par jaunāko nozarē, izpratni par normatīvo aktu piemērošanu ikdienas darbā. No tā, cik profesionāli likumdevēja un kopības noteiktos pienākumus pārvaldnieks veiks, ir atkarīga dzīvokļu kopības sadarbības kvalitāte ar pārvaldnieku, mājas attīstība. Prasības pārvaldnieka kompetencei izvirzītas Pārvaldīšanas likuma 14.pantā un tās aptver būtisku darbību un prasmju kopumu un ir tieši saistītas ar pārvaldnieka atbildību. Jaunie kursi sniegs pašu aktuālāko informāciju par pēdējā gada normatīvo aktu grozījumiem, tiesu prakses atziņām nozarē, palīdzēs labāk izprast kā rīkoties dažādos komplicētos gadījumos, ko nākas pārvaldniekiem risināt ikdienā.

Pēc mācību kursu apguves spēsiet prasmīgi vadīt un organizēt ikdienas daudzdzīvokļu mājas apsaimniekošanu, kā arī ātri un efektīvi risināt dažādas problēmas. 
Teorētiskā apmācība savienota ar praktiskiem piemēriem un video uzdevumiem, forumu dažādu ar pārvaldīšanu saistītu tēmu apspriešanai. Aizraujošs un interesants mācību apguves process.

27.10. un 29.10. (2 nodarbības, 16 akadēmiskās stundas) no plkst. 10:00-16:00

Dalības maksa: no EUR 99 – EUR 189

Norises vieta: MS Teams platforma ( TIEŠSAISTĒ VAI NEKLĀTIENĒ)

 • E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar lektori un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms. Dalības maksa: piesakoties līdz 30.septembrim tikai EUR 149, no 1.oktobra cena EUR 189.
 • APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst kursu programmu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, lektors pieejams konsultācijām e-pastā vai videokonferences režīmā. Dalības maksa: piesakoties līdz 30.septembrim tikai EUR 99, no 1.oktobra cena EUR 139.

Lektore: Tiesību zinātņu civiltiesību nozares doktorante Dace Vārna, juriste ar daudzu gadu praktisko pieredzi dzīvojamo māju pārvaldīšanas problemātikā un parādu piedziņas jautājumos. Tieslietu ministrijas Civiltiesību departamenta Starptautisko un procesuālo tiesību nodaļas juriskonsulte, Biznesa augstskolas „Turība” lektore.

Pēc mācību kursa noklausīšanās tiek izsniegta apliecība.

Mācību kursa programma:

 1. Jaunie grozījumi Dzīvokļa īpašuma likumā, to mērķis un piemērošana;
 2. Elektroniskā balsošana un mājas lieta BISā – jau pavisam drīz. Ko varam gaidīt?
 3. Jaunā norēķinu kārtība daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās (pārņemtās mājas) (spēkā no 03.09.2021).Ūdens starpība, skaitītāju verificēšana, utt.
 4. Kā efektīvi organizēt dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanu šajos mainīgajos apstākļos?
 5. Citas pārvaldīšanas darbības un kas tās apmaksā?
 6. Kas ir kopības ekskluzīvā kompetence un ko tas nozīmē pārvaldniekam?
 7. Uzkrājuma fonda prasmīga veidošana un administrēšana. Jaunākās vadlīnijas.
 8. Dzīvojamās mājas fiziskas saglabāšanas jautājumi un apdraudējuma novēršana.
 9. Ārpuskārtas remonts un darbu plānā ietveramie darbi. Praktiski piemēri.
 10. Gada budžeta plānošana un sastādīšana. Svarīgākie jautājumi.
 11. Viss par darbu plānu. Cik ilgam periodam jāplāno darbi?
 12. Darbu plānošana. Kā noteikt prioritātes? Balkons vai jumts?
 13. Apdrošināšanas sabiedrību prasības pret pārvaldnieku. Kas jāzina?
 14. Bezmantinieka un bezīpašnieka mantas jautājumi.
 15. Parādu administrēšanas metodes namu apsaimniekošanā.
 16. Jaunā pagaidu aizsardzības regulējuma (spēkā no 20.04.2021.) piemērošana, lai piekļūtu kopīpašuma komunikācijām.Patvarība.
 17. Praktikums dažādu dokumentu sagatavošanā. Kāzusu risināšana un daudzi citi interesanti un noderīgi jaunumi.

PILNA PROGRAMMA

Lektore skaidros aktuālos jautājumus par visu, kas attiecas uz kursu tēmu, kā arī atbildēs uz kursu dalībnieku padziļinātiem, specifiskiem jautājumiem, izskatīs individuālus gadījumus. Kursi veidoti konsultāciju formātā, tādējādi informāciju pasniedzot atbilstoši dalībnieku interesei un vajadzībām.

Pieteikšanās uz mācību kursiem (norādot organizāciju, dalībniekus, e pastu un tālruņa numurus)uz e-pastu seminari@forcelex.lv vai aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu

Vietu skaits ierobežots!

Pēc reģistrēšanās mācību kursiem tiks izrakstīts rēķins. Lai saglabātu agrās pieteikšanās cenu, veiciet apmaksu rēķinā norādītajā laikā.

Atsaucot savu dalību mācību kursos:

 • 2 darba dienas pirms kursiem dalības maksa tiek atgriezta vai ir iespēja apmeklēt seminārus vai citus mācību kursus.
 • 1 dienu pirms semināra vai semināra dienā, dalības maksa netiek atgriezta. Saskaņojot ar mācību kursu organizatoru, mācību kursus var apmeklēt cita persona.


  Piesakies!

  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  27.10.2021
  Expired!

  Norises laiks

  10:00 - 16:00

  Formāti

  Attālināti

  Lektors

  • Mg. iur. Dace Vārna

   Eksperts namu apsaimniekošanas jautājumos ar 20 gadu pieredzi, Biznesa augstskolas «Turība» un PII lektore. Asociācijas “Mājoklis” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja.


   Piesakies!

   Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.