JAUNUMS! Mājas sapulču rīkošana. Efektīva komunikācija un pārliecinošas komunikācijas prasmes namu pārvaldniekiem (2 dienu nodarbības)

Ikvienam pārvaldīšanas un namu apsaimniekošanas nozares speciālistam, biedrību valdēm, mājas padomēm, kopību pilnvarniekiem, dzīvokļu īpašniekiem.

Kā pārliecinoši vadīt sarunas ar dzīvokļu īpašniekiem mājas kopsapulcēs un ikdienā, un panākt, ka saruna noslēdzas ar abpusēji izdevīgu vienošanos. Apgūstiet meistarīgas komunikācijas prasmes, kas ir nozīmīga katra pārvaldīšanas nozares speciālista nepieciešamība.

Apgūstot šos kursus Jūs izpratīsiet informatīvas runas uzbūves principus, pilnveidosiet prasmi paust argumentētu un pārliecinošu viedokli, kā arī veiksmīgi risināt konfliktsituācijas un radīt pārliecinošu iespaidu. Spēsiet pārliecinoši vadīt sarunas ar dzīvokļu īpašniekiem mājas kopsapulcēs un ikdienā, un panākt, ka saruna noslēdzas ar abpusēji izdevīgu vienošanos.

02.12.  un 03.12. 2 dienu nodarbības (16 stundas) no plkst. 10.00-18.00 (ar trīs pārtraukumiem 15-30 min)

Dalības maksa no EUR 199

Norises vieta: Graudu iela 68, Rīga (BA Turība)

Lektors: Vineta Ikauniece – Ozoliņa Mg.Psych., Mg.HR, biznesa trenere ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi – novadīti vairāk kā 1000 biznesa semināri – treniņi personiskās izaugsmes, klientu apkalpošanas darbinieku, pārdevēju un vadītāju apmācībā, 10 gadu vadītāja pieredze, sertificēts darba un organizāciju psihologs, diplomēts akmeologs – speciālists pieaugušo personiskās un profesionālās izaugsmes attīstīšanā pieaugušo personiskās un profesionālās izaugsmes attīstīšanā

Pēc sekmīgas piedalīšanās mācību procesā tiek izsniegta apliecība.

Mācību kursa programma:

 1. Klientorientētas komunikācijas uzdevumi:
  1. Kā mazināt neefektīvas komunikācijas laiku
  2. Kā nodrošināt klientam emocionālu komfortu
  3. Kā nodrošināt klienta informētību
 2. Kā kontrolēt sevi stresa situācijās un būt laipnam
 3. Kā panākt sadarbību ar neapmierinātu klientu
 4. Pārrunu procesa stadijas un fāzes
 5. Pārrunu stratēģija un taktika
 6. Pārrunu reglaments
 7. Kontakta dibināšanas prasmes
 8. Psiholoģiskās pozīcijas pārrunās.
 9. Prasme pārliecināt
 10. Prasme argumentēt
 11. Konfliktu risināšanas stratēģijas
 12. Problēmsituāciju risināšanas algoritms
 13. Sarunas vadīšanas un uzturēšanas paņēmieni
 14. Saskarsmes īpatnības ar dažādu tipu cilvēkiem.

Kursos tiks izmantotas interaktīvas mācību metodes, lai savienotu teoriju ar praksi. Video treniņa formā darbojas svarīgs apmācību pamatprincips- izmēģināt pašam. Atšķirībā no semināriem un lekcijām, kuros klausītāji iegūst zināšanas, skatoties, klausoties un pierakstot, šajās apmācībās dalībniekiem ir iespēja piedalīties lomu spēlēs, prezentējot sevi vai savu biznesu, iegūt jaunas iemaņas un adekvātu priekšstatu pašam par sevi. Video treniņš nozīme redzēt no malas pašam sevi, kā arī saņemt atgriezenisko saiti no grupas un vadītāja.

Dalības maksa: piesakoties līdz 30.oktobrim tikai EUR 149, no 1.novembra cena EUR 199

Vietu skaits ierobežots!

Pēc reģistrēšanās mācību kursiem tiks izrakstīts rēķins. Lai saglabātu agrās pieteikšanās cenu, veiciet apmaksu rēķinā norādītajā laikā.

Atsaucot savu dalību mācību kursos:

 • 2 darba dienas pirms kursiem dalības maksa tiek atgriezta vai ir iespēja apmeklēt seminārus vai citus mācību kursus.
 • 1 dienu pirms semināra vai semināra dienā, dalības maksa netiek atgriezta. Saskaņojot ar mācību kursu organizatoru, mācību kursus var apmeklēt cita persona.

 

!!! Klātienes nodarbības notiks ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības, dalībniekiem nepieciešams uzrādīt Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.


  Piesakies!

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  02.12.2021

  Norises laiks

  10:00 - 18:00

  Formāti

  Klātienē

  Norises vieta

  Biznesa augstskola «Turība»
  C korpuss, Graudu iela 68, Rīga

  Lektori


   Piesakies!

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.

   eStudijas