fbpx

Jaunums! Seminārs sakarā ar aktuālajiem grozījumiem Civilprocesa likumā par jauno pagaidu aizsardzības regulējumu (spēkā no 20.04.2021.) PĀRCELTS UZ 29.04.2021!

Seminārs paredzēts praktizējošiem juristiem!

Seminārs par grozījumiem Civilprocesa likumā par pagaidu aizsardzības regulējumu, kas stāsies spēkā jau 20.aprīlī. Seminārs notiks videokonferences režīmā 2021. gada 28.aprīlī no plkst. 13.00-15.00.

Saeima 2021. gada 25. martā  galīgajā lasījumā ir atbalstījusi grozījumus Civilprocesa likumā, kas ievieš vispārīgu un uz visiem civiltiesiskajiem strīdiem attiecināmu pagaidu aizsardzības regulējumu. Regulējums par pagaidu aizsardzības piemērošanu visos civiltiesiska rakstura strīdos stāsies spēkā 2021. gada 20. aprīlī.

Pagaidu aizsardzības institūta mērķis ir sniegt pagaidu risinājumu, kas noregulētu strīdus tiesiskās attiecības, līdz spēkā stājas galīgais nolēmums lietā.

Vienlaikus grozījumi paredz izmaiņas esošajā prasības nodrošināšanas regulējumā, ievieš pienākumu prasītājam naudas prasījumos nodrošināt iespējamos atbildētāja zaudējumus un risina atsevišķas praksē konstatētās neskaidrības normatīvā regulējuma piemērošanā.

Seminārā tiks sniegts ieskats jaunajā pagaidu aizsardzības regulējumā, kā arī sniegta informācija par izmaiņām esošajā prasības nodrošināšanas regulējumā.

Pirms semināra iespējams elektroniski iesūtīt Jūs interesējošos jautājumus. Visi semināra dalībnieki saņems prezentācijas materiālus!

Cenā iekļauti izdales materiāli un apliecība. Semināra dienā  e-pastā tiks nosūtīta saite, lai pieslēgtos semināram Webex.
Pēc reģistrēšanās semināram tiks izrakstīts rēķins.

Atsaucot savu dalību seminārā: * 5 darba dienas pirms semināra, ir iespēja apmeklēt citu semināru.

Saskaņojot ar semināra organizatoru, e-semināru var apmeklēt cita persona

 


  Piesakies!

  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  29.04.2021
  Expired!

  Norises laiks

  13:00 - 15:00

  Maksa

  59,00 €

  Formāti

  Attālināti

  Norises vieta

  Biznesa augstskola «Turība»
  C korpuss, Graudu iela 68, Rīga

  Lektors

  • Mg. iur. Dace Vārna

   Eksperts namu apsaimniekošanas jautājumos ar 20 gadu pieredzi, Biznesa augstskolas «Turība» un PII lektore. Asociācijas “Mājoklis” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja.


   Piesakies!

   Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.