Jaunums! Semināru cikls Tavai emocionālai labsajūtai! Emocionālā labklājība. (6 nodarbības) Piesakies līdz 10.jūnijam un saņem 10% atlaidi!

Nodarbības būs vērtīgas katram, kurš vēlas apzināties savas domāšanas un rīcības modeļus, sakārtot savu emocionālo un zemapziņas pasauli un izveidot veselīgas attiecības pašam ar sevi un sociumu.

Seminārs notiek:  2021. gada 05.07., 07.07., 12.07., 14.07., 19.07., 21.07. no plkst. 10.00 – 13.00

 

Semināru programmā:

Visas garīgās prakses nodarbojas ar to, kā nodalīt novērotāju no novērojamā objekta jeb spēt ieraudzīt sevi no malas – atpazīt savas domāšanas un rīcības tendences. Šajās nodarbībās iepazīsi uztveres, domāšanas, jušanas un rīcības modeļus, to savstarpējo saistību un ietekmi uz savu dzīvi. Veiksim savas iekšējās telpas izpēti un apgūsim praktiskus soļus, lai būvētu jaunus ieradumus veselīgu attiecību veidošanai uz stabiliem un drošiem pamatiem. Pētīsim konfliktus – iekšējos un ārējos, praktizēsim konflikta vadības stratēģijas. Saņemsi ieteikumus, kā nepazust konflikta situācijā, bet saglabāt veselīgas robežas, atpazīt manipulēšanu saskarsmē un sniegt precīzu atgriezenisko saiti. Pēc katras nodarbības saņemsi uzdevumus patstāvīgai praksei līdz nākamajai nodarbībai.

 

 Semināru vadīs lektore Mg.paed., Astropsiholoģe, praktizējoša Pasaku terapeite Līga Mellupa

Dalības maksa par semināru ciklu 250 euro.

Pieteikšanās aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu.

Vietu skaits ierobežots!


  Piesakies!

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  05.07.2021

  Norises laiks

  10:00 - 13:00

  Maksa

  250,00 €

  Formāti

  Attālināti

  Lektors


   Piesakies!

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.

   eStudijas