Jaunums! Semināru cikls Tavai izaugsmei! Dzīves mērķu formulēšana. (3 nodarbības) Piesakies līdz 10.jūnijam un saņem 10% atlaidi!

Nodarbības būs vērtīgas katram, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par savu dzīvi un veidot to, atbilstoši savām vajadzībām.

Seminārs notiek: 2021. gada 16.08., 18.08., 23.08. no plkst. 10.00 – 13:00

 

Semināru programmā:

Ja vēlamies dzīvot pilnasinīgu un laimīgu dzīvi, ir jārīkojas, lai ieviestu savā ikdienā veselīgus ieradumus un izveidotu savu dzīvi par vietu, kurā jūtamies labi. Taču ceļā uz mērķi var iztērēt daudz spēka un resursu, lai, nonākot pie rezultāta, secinātu, ka nav nekāda gandarījuma un īstenībā esmu gribējis pavisam ko citu.  Šis būs praktisks treniņš savas dzīves organizēšanai atbilstoši savām patiesajām vajadzībām. Nedaudz teorijas ar uzsvaru uz praktisku darbošanos ar aktuālām, konkrētām situācijām. Kā pareizi noformulēt mērķi, lai tas atnestu apmierinājumu un lai atbilstu patiesajām vajadzībām? Jo precīzāk noformulēts mērķis, jo precīzāks un ātrāks būs rezultāts. Šajā seminārā katrs strādās praktiski ar savu šī brīža visaktuālāko problēmu un meklēs risinājumu, analizējot savus dzīves mērķus un vajadzības.

 

 Semināru vadīs lektore Mg.paed., Astropsiholoģe, praktizējoša Pasaku terapeite Līga Mellupa

Dalības maksa par semināru ciklu 150 euro.

Pieteikšanās aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu.

Vietu skaits ierobežots!


  Piesakies!

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  16.08.2021

  Norises laiks

  10:00 - 13:00

  Maksa

  150,00 €

  Formāti

  Attālināti

  Lektors


   Piesakies!

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.

   eStudijas