fbpx

Īsi un kodolīgi par jauno Latvijas nacionālo standartu LVS 1077:2023 par vizuālo apskati un tehnisko apkopi. Lektors: Jānis Ungurs

Seminārs par 2023.gada nogalē reģistrēto jauno Latvijas nacionālo standartu “Dzīvojamo māju teritorijas, būvkonstrukciju, iekārtu un inženiertīklu vizuālā apskate un tehniskā apkope“.

Norises laiks: 2024.gada 24.jūlijā no plkst. 10.00 – 12.20
Norises vieta:  MS Teams platformā
Lektors: Jānis Ungurs, viens no standarta autoriem, piedalījies EM darba grupā standarta izstrādē, energoefektivitātes projektu koordinators, eksperts.

E-semināra programma

 1. Kāpēc bija nepieciešams jaunais standarts?
 2. Jaunā kārtība un kritēriji veicot vizuālās apskates;
 3. Jaunā kārtība un kritēriji veicot tehniskās apkopes;
 4. Jaunā kārtība un kritēriji veicot kārtējos remontdarbus;
 5. Prasības akta/slēdziena noformēšanai.

Standarta mērķis ir nodrošināt drošu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju ekspluatāciju visā tās ekspluatācijas laikā un nepieļautu apdraudējuma iestāšanos.

​Šis standarts izstrādāts, ar mērķi nodrošināt, ka ikvienam daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas pārvaldniekam, apsaimniekotājam, dzīvokļu īpašumu īpašniekiem un lietotājam ir pamatzināšanas un izpratne par dzīvojamo māju apsaimniekošanu, ekspluatāciju un remontu.

​Pamata prasības daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vizuālās apskates veikšanai ir noteiktas 2010.gada 28.septembra Ministru kabineta noteikumos Nr.907 “Noteikumi par dzīvojamās mājasapsekošanu, tehnisko apkopi un kārtējo remontu”. Ar jauno standartu noteikta precīza kārtība un kritēriji, kas būtu jāievēro veicot būvelementu, iekārtu un komunikāciju vizuālās apskates, tehniskās apkopes un kārtējos remontdarbus, lai novērstu uz pieņēmumiem un interpretācijām balstītu slēdzienu sastādīšanu, bet nodrošinātu to, ka ikvienam, kas veic būvelementu, iekārtu un komunikāciju vizuālās apskates ir vienota izpratne par faktisko stāvokli.

Semināra cena: 59 EUR.
Latvijas namu Pārvaldīšanas kluba, Asociācijas “Mājoklis” biedriem un mākleriem  speciālā cena. (Atlaides nesummējas)

Pēc pieteikšanās un rēķina apmaksas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija par pieeju semināram. Atsaucot savu dalību e-seminārā, dalības maksa netiek atmaksāta, taču, saskaņojot ar semināra organizatoru, semināru var noklausīties ierakstā vai pieteikties citam e-semināram.

Jebkuru jautājumu gadījumā zvanīt: +371 29 199 108 vai rakstīt uz e-pastu: seminari@forcelex.lv


  Piesakies!

  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  24.07.2024
  Expired!

  Norises laiks

  10:00 - 12:20

  Maksa

  59,00 €

  Formāti

  Attālināti

  Lektors

  • Jānis Ungurs

   Elektroietaišu speciālists, energoefektivitātes projektu koordinators , energoefektivitātes jautājumu eksperts.


   Piesakies!

   Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo; atlaides nesummējas)

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.