Seminārs saistībā ar grozījumiem Civilprocesa likumā par jauno pagaidu aizsardzības regulējumu (spēkā no 20.04.2021.)

Seminārs paredzēts ikvienam juristam un interesantam!

2021.gada 20. aprīlī, stājās spēkā grozījumi Civilprocesa likumā ieviešot vispārīgu un uz visiem civiltiesiskajiem strīdiem attiecināmu pagaidu aizsardzības regulējumu.
Tagad pagaidu aizsardzība ir pieejama visos civiltiesiskos strīdos. Tas nozīmē, ka līdz brīdim, kad stāsies spēkā galīgais nolēmums prasītājam būs pieejams efektīvs pagaidu tiesiskās aizsardzības līdzeklis pret savu tiesību aizskārēju.
Līdz šim šā regulējums trūkums īpaši bija jūtams dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu apstrīdēšanas lietās, kā arī lietās, kas skar izlikšanu no mājokļa, un patvarības vai konkrēta veselības un dzīvības apdraudējuma gadījumā.

Pagaidu aizsardzības institūta mērķis ir sniegt pagaidu risinājumu, kas noregulētu strīdus tiesiskās attiecības, līdz spēkā stājas galīgais nolēmums lietā.

Seminārā tiks sniegts ieskats jaunajā pagaidu aizsardzības regulējumā, kā arī sniegta informācija par izmaiņām esošajā prasības nodrošināšanas regulējumā.

Pirms semināra iespējams elektroniski iesūtīt Jūs interesējošos jautājumus. Visi semināra dalībnieki saņems prezentācijas materiālus!

Seminārs notiks videokonferences režīmā.

Cenā iekļauti izdales materiāli un apliecība. Semināra dienā  e-pastā tiks nosūtīta saite, lai pieslēgtos semināram Webex.
Pēc reģistrēšanās semināram, aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu,  tiks izrakstīts rēķins.

Atsaucot savu dalību seminārā: * 5 darba dienas pirms semināra, ir iespēja apmeklēt citu semināru.

Saskaņojot ar semināra organizatoru, e-semināru var apmeklēt cita persona


  Piesakies!

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  16.06.2021

  Norises laiks

  13:00 - 15:00

  Maksa

  59,00 €

  Formāti

  Attālināti

  Norises vieta

  Biznesa augstskola «Turība»
  C korpuss, Graudu iela 68, Rīga

  Lektors

  • Mg. iur. Dace Vārna

   Juriste ar daudzu gadu praktisko pieredzi parādu piedziņas un namu apsaimniekošanas jautājumos, Biznesa augstskolas «Turība» lektore.


   Piesakies!

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.

   eStudijas