fbpx

28.-30.08. Tallina – Rakvere. Igaunijas pieredze namu apsaimniekošanā

Trīs dienu īpašs un izzinošs brauciens Tallina – Rakvare no 28.-30.augustam ar ļoti labām viesnīcām, LUX klases autobusu un lielisku atmosfēru!
Pārvaldnieku izglītības iestāde (SIA “Force Lex”) kopš 2019.gada organizē pieredzes apmaiņas braucienus uz Igauniju sadarbībā ar Igaunijas dzīvokļu īpašnieku biedrību asociāciju EKYL uz dažādām Igaunijas pilsētām. Braucienu dalībnieki augsti novērtējuši šo braucienu ieguvumus, atzīmējuši iegūtas vērtīgas atziņas un risinājumus, kontaktus, organizācijas kvalitāti un igauņu partneru viesmīlību, lieliskās atpūtas iespējas un nacionālo virtuvi.

“Noteikti ieteiktu kolēģiem, jo var satikt daudz citus nozares profesionāļus un redzēt kā namu apsaimniekošana notiek citās valstīs. Saprast ko mācīties un kā nepieļaut kļūdas” – Māra Skuja
“Šādi braucieni ir noderīgi ne tikai, lai uzzināt citu valstu pieredzi, bet arī dod iespēju iepazīties ar jomas speciālistiem no citiem reģioniem un dalīties pieredzē” – Ilze Kalniņa

 

Šajā 3 dienu mācību un pieredzes braucienā Tev būs unikāla iespēja:

 1. iepazīt igauņu kolēģu pieredzi namu pārvaldīšanā un uzzināt kā daudzdzīvokļu namus pārvalda mūsu ziemeļu kaimiņi. Igaunijā, līdzīgi kā Latvijā, lielākā daļa iedzīvotāju dzīvo padomju laika daudzdzīvokļu mājās, kurām laika zobs uzliek pienākumu tās atjaunot un uzlabot energoefektivitāti;
 2. gūt vērtīgas atziņas, dibināt kontaktus;
 3. iepazīties ar Tallinas tehnoloģiskās universitātes īstenoto unikālo projektu ne tikai Baltijas, bet arī Ziemeļvalstu mērogā – renovāciju ar gandrīz nulles enerģijas patēriņu, apmeklēt unikālu izstādi par Igaunijas namu renovācijas nākotnes iespējām un redzējumu.
 4. Satiekties ar Tallinas un Rakveres dzīvokļu īpašnieku biedrības pārstāvjiem un iepazīt tuvāk Tallinas priekšpilsētas padomju laika daudzdzīvokļu divus namus , kur ar renovācijas grantiem tika īstenoti vērienīgi renovācijas projekti iespēja apskatīt un ielūkoties vairāk un dziļāk mājas komunikācijās, projekta izpildījumā, dzirdēt pieredzes stāstus no pašiem biedrību cilvēkiem (skaitļi, fakti, rēķini, ieguvumi).
 5. Satikties ar Igaunijas dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācijas EKYL amatpersonām un piedalīties interesantā un atraktīvā seminārā “Dzīvokļu apsaimniekotāju biedrību pārvaldīšanas principi Igaunijā” (kr.val.), uzzināt kā EKYL darbs ilgtspējīgiem mājokļiem un sadarbība ar dažādām ieinteresētajām pusēm nodrošina dzīvokļu īpašnieku biedrībām renovācijas un energoefektivitātes paaugstināšanas iespējas.
 6. iepazīties tuvāk ar Rakveres “gudro” māju – domes ēku, arī unikālu projektu ar gandrīz nulles enerģijas patēriņu.
 7. atpūsties, baudot igauņu lieliskās ūdens relaksācijas un SPA iespējas un apmeklējot Rakveres 16. gadsimta cietoksni vai Policijas muzeju, baudīt igauņu viesmīlību un nacionālo virtuvi.

 

NOSPIED, LAI APSKATĪTOS BRAUCIENA PROGRAMMU

Katrs dalībnieks saņems ANO ilgtspējīgas mājokļu izcilības centra sertifikātu. EKYL ir ANO izcilības centra struktūra, vairāku starptautisku organizāciju, t.sk. Europe Housing biedrs.

28. – 30.AUGUSTS
Mācību brauciena cena 349 EUR.
Latvijas namu Pārvaldīšanas kluba un Asociācijas “Mājoklis” biedriem speciālā cena.
VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

“Brauciena laikā bija lieliska iespēja iepazīties ar kaimiņu pieredzi NĪ pārvaldīšanā, kā arī uzzināt ļoti noderīgus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atjaunošanas un siltināšanas risinājumus” – Vladislavs Arhipovs

Mācību braucienu atskats šeit.


  Piesakies!

  Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo)

  Piekrītu personas datu apstrādei.

  Datums

  28.08.2023
  Expired!

  Norises laiks

  07:00 - 19:00

  Maksa

  349,00 €


   Piesakies!

   Atlaižu iespējas (izvēlies sev atbilstošo)

   Piekrītu personas datu apstrādei.

   Comments are closed.

   eStudijas