fbpx

Biežāk uzdotie jautājumi

1Kad būs zināmi mācību laiki?
VIAA pārbaudīs Jūsu atbilstību projekta mērķauditorijai, un informēs Jūs, nosūtot ziņu uz Jūsu norādīto e-pastu. Pēc 24. februāra, mēs saņemsim sarakstu ar pieteikumiem, plānosim nodarbību sarakstu un saskaņosim ar VIAA. Iespēju robežās vienosimies ar Jums par ērtākajiem nodarbību laikiem. Mācības tiek plānotas darba dienu vakaros no 18.00-21.00 un sestdienās no 10.00- 16.30.
2Kā es varu zināt, ka nokomplektēsies grupa?
To būs iespējams uzzināt pēc pieteikšanās beigām, kad VIAA būs apkopojusi rezultātus un nodevuši tos mums. Tad arī zināsim precīzi kādas grupas būs nokomplektētas. Iepriekšējā kārtā mums izdevās nokomplektēt mācību grupas visās programmās, ceram, ka arī šoreiz mums tas izdosies.
3Vai būs mācības online?
Vairākās progammās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).
4Kā pārliecināties, ka esmu piereģistrējies kursiem?
Par savu pieteikumu variet pārliecināties, pieslēdzoties E vidē evide.macibaspieaugusajiem.lv Atveriet un apskatieties sadaļu "Mani pieteikumi"- tur varēsiet redzēt, vai tiešām esat reģistrēti kursiem. E-pastu ar pieteikuma apstiprinājumu saņemsiet nedaudz vēlāk, iesakām pārbaudīt arī SPAM mapi jūsu e pastā.
5Kad sāksies mācības?
Mācību sākums paredzēts 2022.gada aprīlī-maijā. Kad saņemsim interesentu sarakstu, komplektēsim mācību grupas un ziņosim Jums par nodarbību grafiku.
6Kurās dienās un kādos laikos notiks mācības?
Mācības plānotas vienā līdz divos darba dienu vakaros nedēļā no 18:00-21:00, vai sestdienās no 10:00-16.30. Konkrētus laikus zināsim tad, kad būsim saņēmuši interesentu pieteikumus no VIAA.
7Vai varu pieteikties mācībām, ja man nav vajadzīgās datora programmas?
Ja Jums nav mācībām nepieciešamā programmu nodrošinājuma mēs Jums tās piešķirsim uz mācību laiku.
eStudijas