Biežāk uzdotie jautājumi

1Kad būs zināmi mācību laiki?
VIAA pārbaudīs Jūsu atbilstību projekta mērķauditorijai, un informēs Jūs, nosūtot ziņu uz Jūsu norādīto e-pastu. Pēc 18. aprīļa mēs saņemsim sarakstu ar pieteikumiem, plānosim nodarbību grafiku. Iespēju robežās vienosimies ar Jums par ērtākajiem nodarbību laikiem. Mācības tiek plānotas darba dienu vakaros no 18.00-21.00 un sestdienās no 10.00- 16.30. Mācības tiek plānotas darba dienu vakaros no 18.00-21.00 un sestdienās no 10.00- 16.30.
2Kā es varu zināt, ka nokomplektēsies grupa?
To būs iespējams uzzināt pēc pieteikšanās beigām, kad VIAA būs apkopojusi rezultātus un nodevuši tos mums. Tad arī zināsim precīzi kādas grupas būs nokomplektētas. Visās iepriekšējās kārtās mūsu iestāde nokomplektēja mācību grupas visās programmās.
3Kādā formā notiks mācības?
Šobrīd MK noteikumi Nr.111 "Attālināto mācību organizēšanas un īstenošanas kārtība" nosaka, ka mācības tiek organizētas DAĻĒJI klātienē (adresē), tāpēc arī pieteikšanās ir konkrētā adresē. Valdībā tiek virzīti grozījumi normatīvajos aktos, kas nosaka mācību organizēšanas kārtību. Grozījumos iestrādāts, ka mācības varēs notikt attālināti. Noteikumu grozījumi Ministru Kabinetā šobrīd ir saskaņošanas stadijā un paredzams, ka tiks apstiprināti vēl līdz mācību uzsākšanai.
4Kā pārliecināties, ka esmu piereģistrējies kursiem?
Par savu pieteikumu variet pārliecināties, pieslēdzoties E vidē evide.macibaspieaugusajiem.lv Atveriet un apskatieties sadaļu "Mani pieteikumi"- tur varēsiet redzēt, vai tiešām esat reģistrēti kursiem. E-pastu ar pieteikuma apstiprinājumu saņemsiet nedaudz vēlāk, iesakām pārbaudīt arī SPAM mapi jūsu e-pastā.
5Kad sāksies mācības?
Mācību sākums paredzēts laika posmā no 2023.gada 16.maija līdz 15.jūnijam. Kad saņemsim interesentu sarakstu, komplektēsim mācību grupas un ziņosim Jums par nodarbību grafiku.
6Kurās dienās un kādos laikos notiks mācības?
Mācības plānotas vienā līdz divos darba dienu vakaros nedēļā 17.50-21.40. vai 18.00-21.00. Atsevišķas praktiskās mācības plānots organizēt arī brīvdienās 10.00- 16.50. Konkrētus laikus zināsim tad, kad būsim saņēmuši interesentu pieteikumus no VIAA.
7Vai varu pieteikties mācībām, ja man nav vajadzīgās datora programmas?
Ja Jums nav mācībām nepieciešamā programmu nodrošinājuma mēs Jums tās piešķirsim uz mācību laiku.